> Digitální a satelitní televize-elektroinstalace-renovace tonerů
Skylink: Prima ZOOM HD, přesuny a změny SR některých TP
Sunday, 22 May 2016 06:32
Operátor česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, chystá změnu parametrů některých programů a transpondérů. Programová nabídka se rozšiřuje o Prima ZOOM HD. Nové programy budou aktivní z nových parametrů kolem 13. hodiny.

Provozovatel upozorňuje zákazníky, že v následujícím období dojde v několika termínech ke změně parametrů satelitního vysílání některých programů. První z těchto změn proběhnou ve dnech:
Read more...
 
TV Prima s HbbTV na satelitu do několika týdnů
Sunday, 22 May 2016 06:31

Zákazníci satelitní platformy Skylink se již brzy dočkají HbbTV aplikací u dalšího vysílatele. Česká komerční vysílací skupina Prima připravuje rozšíření HbbTV i do satelitní distribuce.

FTV Prima zatím nabízí své HbbTV aplikace jen divákům pozemního vysílání.

"Přesný termín ještě není stanoven, ale očekáváme, že HbbTV u satelitní distribuce kanálů FTV Prima bude spuštěna během několika týdnů," uvedla na dotaz webu parabola.cz mluvčí FTV Prima Gabriela Semová.

HbbTV umožňuje kombinovat klasické televizní vysílání s obsahem z internetu. Pro příjem HbbTV služeb je nutný televizor nebo set top box s podporou HbbTV. Přístroj musí být připojený k internetu.

www.parabola.cz

 
Multiplex 3 se rozšířil o ACTIVE TV
Monday, 22 April 2013 17:50
Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájila dnes 22. dubna ve 12.00 hodin celoplošné vysílání nové televize ACTIVE TV.

Dnes o tom informovala společnost Czech Digital Group. Zahájení pravidelného vysílání ACTIVE TV je naplánováno na 1.6.2013.
Read more...
 
Skylink od května s dotovanými set top boxy
Monday, 22 April 2013 17:48
Začátkem května spustí provozovatel satelitní platformy Skylink pilotní projekt s nabídkou set top boxů za zvýhodněnou cenu. Cílem je oslovit klienty Skylink, kteří již mají kartu a uvažují o pořízení HD přijímače. Postupně se má projekt i na potenciální klienty Skylink.

"Jedná se o projekt připravovaný již delší dobu a chtěli bychom jej v květnu rozjet jako pilot v menším rozsahu s vybranými prodejci," říká webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje.

V nabídce Skylink bude 5 set top boxů za dotovanou cenu. Půjde o přijímače GoSAT GS7056Hdi, Homecast 3200 IRD, Zircon SHD 777, Mascom MC 250 a Optibox miniZebra. Tyto přijímače budou nabízeny zákazníkům a získají je za dotovanou cenu 999,-Kč při splnění několika podmínek.

"Zákazník si od prodejce koupí jeden ze schválených 5 přijímačů za zvýhodněnou cenu 999 Kč," popisuje projekt Jaromír Glisník.
Read more...
 
Výměna dekódovacích karet CryptoWorks s bonusem
Monday, 22 April 2013 17:47
Společnost M7 Group S.A., provozovatel satelitních platforem Skylink a CS Link , informuje o dočasném zvýhodnění výměny dekódovacích karet CryptoWorks.
Všichni uživatelé starých dekódovacích karet typu CryptoWorks mají časově omezenou možnost jejich výhodné výměny za nové karty typu Irdeto ICE. Tyto dekódovací karty jsou v prodeji pod názvem Výměna M7 za 349 Kč (vč. DPH).

Na kartách typu CryptoWorks dochází k postupnému utlumování programové nabídky, což je důsledkem ukončení podpory tohoto kódovacího systému ze strany jeho dodavatele. Již dnes není možné na kartách CryptoWorks sledovat žádné kódované programy ve vysokém rozlišení (HD) ani aktivovat žádné placené programy. V příštích měsících navíc dojde k odpojování dalších neplacených programů.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 10