> Digitální a satelitní televize-elektroinstalace-renovace tonerů
ČT HD: MS ve fotbalu 2010 v HD a s prostorovým zvukem
Friday, 04 June 2010 06:24

Česká televize (ČT) bude šampionát MS ve fotbale vysílat ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) a s prostorovým zvukem. Od 11. 6. do 11. 7. 2010 sledujte programy na ČT2 a ČT4, současně i na ČT HD.

Česká televize připravuje pro fotbalové fanoušky audiovizuální delikatesu. Mistrovství světa ve fotbalu 2010 jim zprostředkuje na programech ČT2 a ČT4, současně vždy i na ČT HD - v této distribuci bude k dispozici jedinečná podívaná v nativním vysokém rozlišení HD doplněná navíc o prostorový zvuk Dolby Digital 5.0 (ten je garantován při příjmu z družice Astra 1G).

Read more...
 
Hallmark Channel odstartoval v paketu CS Link
Tuesday, 04 May 2010 07:20

Do placené nabídky satelitní televize CS Link společnosti Media Vision byl zařazen seriálový a filmový kanál Hallmark Channel. Program se stává součástí programové nabídky Mix, Total a volitelného osobního balíčku Mých 6.

Hallmark Channel patří do portfolia kanálů společnosti Universal Networks International (dříve NBC Universal Global Networks). Koncern se rozhodl v letošním roce provést rebranding stanice na jinou programovou službu. Rozhodnuto bylo o proměně na televizní stanici Universal Channel. Rebrandování je naplánováno na září / september letošního roku.

Read more...
 
Multiplex 2 a 3 odstartoval z vysílače Jihlava - Javořice
Tuesday, 04 May 2010 07:18

Společnost České Radiokomunikace (ČRa) zahájila v pátek 30.4.2010 provoz dalších dvou vysílačů velkého výkonu. Do oficiálního provozu byly uvedeny multiplex 2 a multiplex 3 z lokality Jihlava - Javořice. Programy komerčních televizí se tak dostávají do další oblasti České republiky.

V případě multiplexu 2, který spravuje a provozuje ČRa, je to letos v pořadí již čtvrtý vysílač velkého výkonu uvedený do provozu. Nový vysílač pro multiplex 3 je to zatím první, který letos zahájil provoz.

Read more...
 
Skylink rozšíří nabídku o HBO HD, Cinemax i Retro Music TV
Friday, 19 March 2010 08:48

Šest nových placených programů - z toho 5 ve standardním rozlišení (SD) a jeden ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). To je počet nových stanic, které provozovatelé platformy Skylink zařadí během jara do své programové nabídky.

V klasickém rozlišení to budou stanice Cinemax, Retro Music TV, bebe tv, Fishing and Hunting, zřejmě Viasat Nature a v HD kvalitě filmový kanál HBO HD. O těchto a dalších novinkách, které platforma připravuje je dnešní rozhovor serveru parabola.cz. Na otázky odpovídal Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec. Rozhovor vznikl těsně před zablokováním maďarských programů Magyar 1 a Duna TV pro DTH příjem.

Read more...
 
Óčko přechází na satelit Astra 1G a mění transpondér
Sunday, 07 March 2010 18:30

V březnu dochází ke změně příjmu hudební televize Óčko přes satelitní vysílání. Óčko začne vysílat ze satelitu Astra 1G a to na transpondéru 3.224 satelitu. Vysílání poběží po dobu 3 měsíců ještě souběžně na obou transpondérech.

K 31. květnu bude vysílání na satelitu ASTRA 1E transpondéru 3.111 ukončeno. V průběhu roku 2010 pak bude finálně Óčko přesunuto na satelit ASTRA 3B avšak beze změny parametrů.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 10