> Digitální a satelitní televize-elektroinstalace-renovace tonerů
Skylink: Změna kmitočtu History SD
Wednesday, 26 January 2011 19:35
Dokumentární kanál History SD najdou abonenti balíčku Multi satelitní platformy Skylink na novém transpondéru. Kanál History ve standardním rozlišení (SD) se nově vysílá na kmitočtu platformy Skylink na pozici po bývalé zpravodajské televizi Z1. Takže abonenti satelitní sítě nemusí program na svém set top boxu přelaďovat, stačí najít pozici, kde měl uloženou stanici Z1.
Read more...
 
Eurosport 2 vstupuje do paketu CS Link a také Skylink
Thursday, 04 November 2010 07:02
Nabídka satelitní platformy CS Link, provozovaná společností Media Vision, se ve čtvrtek 4.11.2010 rozšiřuje o další placený kanál. V nabídce platformy se objeví druhý program panevropského sportovního kanálu Eurosport. Stanice Eurosport 2 North East (dříve Eurosport 2 Bundesliga) se stane součástí placených balíčků platformy. Stanice je zařazena do balíčků Sport, Total a lze jej zařadit i do volitelné nabídky Mých6. Zařazení programu do balíčků Total a Sport bez navýšení ceny serveru parabola.cz potvrdil Daniel Klička, ředitel společnosti Media Vision.
Read more...
 
CS Link: Změna parametrů příjmu TV JOJ a JOJ Plus
Thursday, 04 November 2010 08:03
  Společnost Media Vision, poskytovatel satelitní platformy CS Link, mění parametry příjmu slovenských komerčních kanálů TV JOJ a JOJ Plus. Majitelé karet tohoto distributora musí nyní provést nové proskenování.

Programy JOJ a JOJ Plus končí na původním kmitočtu 12,070 GHz, kde brzy divák najde divák informaci o změně parametrů příjmu. Oba programy pod značkou JOJ najde na jiném transpondéru v rámci orbitální pozice 23,5 stupně východně.
Read more...
 
Skylink: Druhá karta do domácnosti NEXT
Tuesday, 26 October 2010 18:57
Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje zavedení nové služby Druhá karta do domácnosti s kartou Skylink NEXT.

Od 25. 10. 2010 Skylink svým zákazníkům nabízí novou službu Druhá karta. Tato novinka umožní zákazníkům výrazně ušetřit v případě zájmu o příjem placených služeb současně a nezávisle na dvou televizorech v rámci jedné domácnosti.
Read more...
 
Karta Skylink VÝMĚNA
Sunday, 17 October 2010 07:31

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink uvádí na trh novou přístupovou kartu nahrazující staré karty CryptoWorks.

Od 18. října 2010 bude Skylink dodávat do maloobchodní sítě nový typ dekódovací karty pod názvem Skylink VÝMĚNA.

  Nová karta je určena zákazníkům Skylinku, kteří si zakoupili nebo plánují zakoupit nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem Irdeto, ale vlastní kartu CryptoWorks, kterou nelze v novém přijímači používat. Jedná se tedy o výměnu původní karty CryptoWorks za novou univerzální kartu Irdeto/CryptoWorks ICE, která funguje jak v nových dekodérech Irdeto, tak v původních dekodérech CryptoWorks.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 10