> Digitální a satelitní televize-elektroinstalace-renovace tonerů
IQ-NET nové tarify
Tuesday, 21 February 2012 06:47

Ceník a tarify

Akční ceny - dlouhodobá akce

 • sleva 10% pro nové zákazníky na období 6 měsíců
 • Read more...
   
  Novinka pro zákazníky CS Linku – možnost přechodu ke Skylinku
  Tuesday, 21 February 2012 06:43
  Česko-slovenské satelitní platformy CS Link a Skylink informují o právě zaváděné možnosti přechodu zákazníků CS Linku na platformu Skylink.

  Proč nabízíme možnost přechodu od CS Linku ke Skylinku
  Satelitní platformy CS Link a Skylink se v minulosti vyvíjely samostatně, jejich programové balíčky se proto liší. Přestože nyní mají obě platformy stejného vlastníka, nepřipravuje se sjednocení programové nabídky ani cenové politiky.

    Skylink se bude i nadále profilovat jako platforma pro zákazníky s vyššími nároky na výběr programů a kvalitu obrazu (HDTV) s perspektivou dalšího rozšiřování služeb. Navíc poskytuje i služby s přidanou hodnotou (Druhá karta do domácnosti, programový čtrnáctideník Skylink TV atp.).

  CS Link se bude do budoucna zaměřovat na cenově citlivé zákazníky s nižšími nároky na šíři a kvalitu programové nabídky.
  Věříme, že mnozí zákazníci CS Linku uvítají příležitost k rozšíření programové nabídky, zejména v oblasti programů ve vysokém rozlišení - HDTV. Proto jim nabízíme možnost jednoduchého a výhodného přechodu ke Skylinku.
  Read more...
   
  Velké přeladění programů CS Link a Skylink
  Thursday, 02 February 2012 18:25
  Jste zákazníkem satelitních služeb CS Link nebo Skylink a některé neplacené i placené programy Vám od 1.2.2012 nefungují? Musíte přeladit stanice na set top boxu na nové parametry. Majitel těchto platforem, společnost M77 Group, se rozhodla provést transpondérovou optimalizaci. Cílem je opuštění dvou transpondérů a přesunutí programů z nich na jiné kapacity, otevření nového DVB-S2 multiplexu.

    Den D přichází dnes - tedy 1.2.2012 - kdy dochází k výrazným změnám v šíření českých a slovenských programů. Vše je načasováno do jediného dne, aby si divák mohl všechny programy na nových parametrech naladit najednou. Většinu neplacených programů si mohl naladit již v minulých týdnech a to díky souběžné distribuci na starých a nových parametrech. V případě placených programů a neplacených HD stanic toto pravidlo neplatí - divák si je může naladit až dnes.
  Read more...
   
  Technický problém na ČT 4 a Prima Family
  Friday, 06 January 2012 11:29

  5. 1. 2012 - Zjistili jsme určitou nekompatibilitu nastavení u programů ČT4 a Prima Family a některých, především starších anebo nelicencovaných boxů.

  Podnikli jsme nezbytné kroky a zajistili, aby program v tuto chvíli hrál všem zákazníkům. Naši technici intenzivně pracují na zjištění příčiny. Na některých přijímačích je třeba program smazat a na té samé frekvenci znovu naladit. Někdy postačí jen proladění bez smazání.
   
  CS Link a Skylink - změny parametrů satelitního vysílání
  Saturday, 31 December 2011 08:19
  Česko-slovenské satelitní platformy CS Link a Skylink informují o připravované změně parametrů vysílání, ke které dojde počátkem roku 2012. Tato zpráva je určena odborné veřejnosti.

  Důvody pro změnu parametrů

  Satelitní vysílání se neustále vyvíjí. Přibývají nové programy, rozšiřuje se nabídka HDTV, končí smluvní vztahy se satelitními společnostmi atp. Pokud chce satelitní platforma držet krok s tímto vývojem, musí čas od času udělat významnější změnu vysílacích parametrů. S každou změnou bývá spojena potřeba přeladit satelitní přijímač. Abychom četnost přelaďování minimalizovali, spojili jsme několik potřebných změn do jednoho časového okamžiku.
  Read more...
   
  << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

  Page 4 of 10