> Digitální a satelitní televize-elektroinstalace-renovace tonerů
FLEXI 7 - nový balíček v nabídce Skylink
Wednesday, 19 September 2012 05:52
Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M77 Group informuje o rozšíření programové nabídky Skylinku o nový balíček FLEXI 7.

"Ve snaze vyjít vstříc zákazníkům, kteří dávají přednost možnosti sestavit si svůj vlastní balíček programů, a dále ulehčit rozhodování zákazníkům CS Linku, kteří dosud váhali s přechodem na Skylink, jsme se rozhodli zavést k dnešnímu dni nový programový balíček pod názvem FLEXI 7," uvedla společnost M77 Group.

Koncept balíčku je obdobný, jako ho znají zákazníci CS Linku u balíčku Mých 6. FLEXI 7 tedy umožňuje sestavení vlastního mixu sedmi programů. Vybírat lze z množiny SD i HD programů obsažených v balíčku MULTI HD.

Předplatné FLEXI 7 činí 249 Kč měsíčně / 2 739 Kč ročně (jeden měsíc zdarma) a lze jej předplatit všemi běžnými platebními metodami, jako ostatní programové balíčky.
Read more...
 
Olympiáda bude na ČT2 a ČT4. ČT2 HD dočasně nahradí stávající ČT1 HD
Tuesday, 17 July 2012 07:20

Olympijské přímé přenosy a záznamy bude Česká televize (ČT) vysílat na programech ČT4 a ČT2 denně od 10:00 hodin do půlnoci. V průběhu noci a rána následujícího dne bude vysílat vybrané reprízy. Informovala dnes o tom ČT.

Olympiáda v HD na obou programech

Česká televize nabídne divákům a vyznavačům sportu prvotřídní kvalitu i v oblasti technologií, přenosy z olympijských her bude přenášet v HD kvalitě na programech ČT2 HD a ČT4 HD. Program ČT HD bude přechodně šířit místo stávajícího programu ČT1 HD olympijské vysílání ČT2 HD. Změna bude automatická - diváci nebudou muset své set top boxy přelaďovat.

Read more...
 
TV Fanda startuje na satelitu i v kabelu
Tuesday, 17 July 2012 07:17
V sobotu 14.7.2012 v 16:00 hodin startuje další kanál TV Nova s názvem Fanda. Stanice je šířena některými kabelovými a satelitními operátory a jejich počet by se měl postupně rozšiřovat po dohodě s jednotlivými poskytovateli platforem. Tento netradiční termín pro spuštění nového kanálu si Nova zvolila u příležitosti konání jednoho z nejočekávanějších zápasů letošního roku - boje o boxerský titul WBO v supertěžké váze: David Haye versus Dereck Chisora. Přímý přenos je naplánován na 22:00 hodinu.

Prvním pořadem na TV Fanda bude v 16:00 hodin německo-britsko-český válečný film podle skutečné události z roku 2007 s názvem "Rudý baron". V hlavním vysílacím čase ve 20:00 hodin na diváky čeká český film inspirovaný životním příběhem Jiřího Kajínka.
Read more...
 
dTest: Skylink a CS Link klamou spotřebitele
Friday, 22 June 2012 10:16

Poradenská linka časopisu dTest zaznamenala obrovský nárůst počtu nespokojených zákazníků Skylink a CS Link. Jedním z důvodů je slíbená záruka doživotního bezplatného užívání služby. Některým klientům již přišlo oznámení o zavedení tzv. servisního poplatku ve výši 29 Kč měsíčně platného od 1.9.2012.

  Řada zákazníků je navíc nucena i k výměně starého typu karty CryptoWorks za kartu Skylink Výměna za částku 600,- Kč.

Read more...
 
Akce IQ-NET Zřízení ZDARMA!!!
Thursday, 22 March 2012 10:55

Připravili jsme pro Vás akci "ZŘÍZENÍ ZDARMA!!!".

Akce platí pro založení nové smlouvy na dobu 36.měsíců.

 

Ostatní tarify naleznete na internetových stránkách http://www.iq-net.cz/bcenik.html

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 10